środa, 24 kwietnia, 2024
Tydzień bez ryzyka z bonusami powitalnymi od bukmachera Superbet

Liderem wśród dostępnych obecnie na rynku promocji powitalnych dla typerów jest zdecydowanie Superbet. Zakład bez ryzyka jaki w ramach promocji uruchomił bukmacher dotyczy nie tylko jednej gry, ale całego tygodnia rozgrywek i obstawiania meczy. Atrakcyjność bonusu – a zgarnąć można aż 3500 zł – wzbogaca fakt, iż łączy się on z innymi promocjami dla nowych graczy rejestrujących konto na platformie bukmachera. Bonusy powitalne to oferty promocyjne, które zakłady bukmacherskie oferują nowym użytkownikom. Zazwyczaj polegają one na tym, że bukmacher zaoferuje dodatkowe środki na grę, które zostaną dopisane do konta gracza po spełnieniu określonych warunków. Zakład bez ryzyka, znany również jako zakład zabezpieczony lub freebet, to oferta promocyjna oferowana przez bukmacherów, która pozwala klientom na obstawienie wyników wydarzeń sportowych bez ryzyka utraty własnych środków. W praktyce oznacza to, że jeśli klient przegra zakład, bukmacher zwróci mu stawkę w postaci bonusu lub darmowego zakładu.

Superbet – Zakład bez ryzyka. Jak zgarnąć 3500 zł na start?

Promocja „Tydzień bez ryzyka”, w której bukmacher daje możliwość cashbacku do 3500 zł trwa do 31.12.2023 r. Aby skorzystać z promocji przede wszystkim należy:

  • Założyć i zweryfikować konto na platformie bukmachera. (Promocja dotyczy wyłącznie graczy, którzy nigdy wcześniej nie rejestrowali konto w Superbet).
  • Podczas rejestracji wpisać w odpowiednim polu kod promocyjny: MECZYKI
  • Skorzystać z promocji „Bonus od pierwszego depozytu”
  • W przeciągu 14 dni od momentu rejestracji konta, należy dokonać wpłaty depozytu na minimum 20 zł. Promocja „Tydzień bez ryzyka” rozpoczyna się w momencie dokonanie wpłaty pierwszego depozytu i trwa 7 dni.

Po upływie 7 dni bukmacher dokonuje analizy wszystkich rozgrywek gracza uwzględniając wpłacone kwoty depozytu, potrącony podatek, wykorzystane bonusy, a przede wszystkim wszystkie wygrane i przegrane gracza i na tej podstawie dokonuje zwrotu środków. Jak to wygląda w praktyce?

Załóżmy, że:

Twój depozyt wyniósł 5000 zł. Kwota jaką udało Ci się wygrać na obstawianiu kuponów to 1500 zł, podatek jaki zapłaciłeś wyniósł 350 zł, dodatkowo podczas Tygodnia bez ryzyka wykorzystałeś inne bonusy przyznane przez bukmachera na kwotę 50 zł. Aby obliczyć kwotę bonusu, jaką przyzna bukmacher musimy od kwoty depozytu odjąć pozostałe wartości:

5000 zł – 1500 zł – 350 zł – 50 zł = 3100 zł.

Tydzień bez ryzyka – o czym warto pamiętać?

Pamiętaj, że maksymalna kwota zwrotu to 3500 zł. Nawet jeżeli z rozliczenia Twoja kwota wyniesie więcej, otrzymasz na swoje konto w Superbet wyłącznie kwotę, o jakiej mówi regulamin promocji. Środki z cashbacku należy wykorzystać w terminie 14 dni od momentu akceptacji bonusu „wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. Live), które znajdują się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.” Aby wypłacić otrzymaną gotówkę należy nią najpierw dwukrotnie obrócić po kursie minimalnym całkowitym, który wynosi 1.80.