piątek, 12 lipca, 2024
Lifting piersi – jedyny, skuteczny zabieg na poprawę wyglądu piersi

Kobiece piersi to jeden z elementów ciała, któremu panie nadają największe znaczenie. Piersi świadczą o kobiecości, dodają uroku i pewności siebie. Ich piękny wygląd to powód do dumy i sposób na odbieranie wielu komplementów. Jednakże piersi nie zawsze wyglądają na tyle dobrze, żebyśmy mogły się nimi chwalić. Często kobiety ukrywają je za obszernymi ubraniami, gdyż ich kształt czy wielkość nie są takie, jakie kobiety chciałyby, żeby były. Jak się okazuje, lifting piersi jest jedynym, skutecznym sposobem, żeby starzejący się i rozciągnięty biust, znowu odzyskał swój młody i piękny wygląd.

Wygląd piersi a wygląd kobiety

Jędrny, duży biust jest powodem do dumy wielu pań. Prezentują go one w wydekoltowanych ubraniach, w kostiumach kąpielowych, a czasami również toples. Matka natura sprawiała, że piersi są nie tylko bardzo potrzebną fizjologicznie częścią ciała, ale również taką, która powoduje zachwyt i jej swego rodzaju ozdobą. Mastopeksja pozwala kobietom odzyskać kształty, jakimi cieszyły się za młodu, lub usunąć wrodzone defekty kształtu piersi (jak np. znaczne równice w wielkości między jedną, a drugą piersią). Dzięki temu biust nie przypomina biustu osoby starszej, tylko jego wygląd jest stosowany do wieku, a czasami może on nawet odmłodzić konkretną kobietę.

Wygląd piersi a samopoczucie

Jeżeli nadaliśmy ciału tak ważną rangę w naszym życiu, to nic dziwnego, że na jego podstawie oceniamy siebie nawzajem. Ktoś, kto może poszczycić się pięknym, młodym ciałem, jest w towarzystwie oceniany lepiej, niż osoby, których ciała pozostawiają wiele do życzenia. Posiadając brzydkie piersi, spada poczucie wartości, pewność siebie leci na łeb, na szyję, a kobieta nie czuje już takiej radości z życia, jak dawniej. Ktoś mógłby powiedzieć, że jest to lekka przesada. Ale tak samo, jak mężczyźni potrafią mieć mocne kompleksy z powodu swoich stref intymnych, tak kobiety wręcz alergicznie reagują na pogorszenie wyglądu biustu. Stanowi on dla nich miernik wartości siebie i jeżeli miernik ten wskazuje, że coraz gorszą jakość, to w człowieku nagle zapala się lampka pt. „nie jestem idealna, niewiele znaczę”. Ktoś, kto odrzuca całkowicie kult ciała, mógłby powiedzieć, że korekcja kształtu piersi wymyślona została po to, żeby nas wszystkich ujednolicić, żeby pokazać nam, że piękne jest to, co identyczne u wszystkich.

Być może tak jest, ale nie zmienia to faktu, że mimo wszystko każda kobieta chciałaby wyglądać dobrze.

Lifting piersi i jego zalety, czyli dlaczego warto:

  • Przede wszystkim zmieniamy się zewnętrznie i jest to zmiana jak najbardziej pozytywna. Nasze ciało staje się młodsze, jędrniejsze i bardziej atrakcyjne.
  • Zmieniamy się wewnętrznie, bowiem pozbywamy się kompleksów, niedoskonałości i złudnego przekonania, że nie jesteśmy idealne.
  • Nasze otoczenie zauważa zmianę nie tylko fizyczną, ale i psychiczną i jest skłonne do tego, żeby ją komplementować.

Mamy pewność, że zabieg przyniesie oczekiwane efekty i nie trwonimy pieniędzy na coś, co nie ma prawa działać.

0 Comments

Leave a Comment