środa, 24 kwietnia, 2024
Czym się kierować przy doborze bielizny?

Zmierzyć obwód, nie sugerować się rozmiarówką, ponieważ ona jest bardzo zmienna. Warto wybierać modele z elastycznych materiałów, zwiększa to szansę na uniknięcie gafy. Przede wszystkim musimy dobrze znać osobę, która otrzyma prezent i wiedzieć czy wolałaby klasyczną, seksowną koronkę, czy może modne ostatnimi czasy siateczki i paski? Albo prosto i z klasą? Wiele ciekawych propozycji znajdziemy w internetowym sklepie z polską bielizną: https://misswear.pl/11_ava-lingerie.

Kwestia rozmiaru to chyba najtrudniejszy punkt i tu należy kierować się charakterem wybranki. Najlepiej byłoby zaprosić Panią na zakupy, przy czym gra w otwarte karty może okazać się nie lada igraszką. Jeśli jednak nie pociąga nas to rozwiązanie to pozostaje nam zanurkowanie z metrem krawieckim w głąb szuflady partnerki, w końcu czego się nie robi dla sukcesu?

Kiedy jest dobry moment na sprezentowanie kobiecie bielizny?

Święta Bożego Narodzenia są idealnym momentem na tego typu podarunek, szczególnie jeśli spędzacie je tylko we dwoje! Ten magiczny czas podkreśli charakter prezentu i będzie stanowić wspaniałą ramę.

Jak efektownie przygotować i wręczyć prezent?

Osobną kwestią jest samo szykowanie i wręczanie podarunku. Bardzo ważne jest to, aby opakowanie pasowało do zawartości, dlatego zaleca się umieszczenie kompletu bielizny w pudełku ozdobionym kwiatami lub wstążką. Dobrze byłoby prócz samej konfekcji do środka włożyć jakiś pielęgnujący kosmetyk, świecę z woskiem sojowym lub słodki dodatek w postaci pralinek.

Nie bez znaczenia jest także atmosfera i nastrój, który stworzymy podczas wręczania upominku. Może to być dobry początek randki, rozpoczęcie wspólnego wyjazdu lub inna prywatna okoliczność. Z uwagi na intymny charakter prezentu należałoby zrobić to podczas wspólnej kolacji, w zaciszu sypialni lub jako niespodziankę tylko dla Niej