wtorek, 19 października, 2021
Dlaczego warto wykonać liposukcję ultradźwiękową?

Szczupłe i jędrne ciało to marzenie każdej kobiety. Jednakże płeć piękna ma tendencję do odkładania tłuszczu podskórnego w rejonach takich, jak uda, brzuch czy pośladki. Wiemy natomiast, że nadmiar tłuszczu nigdy nie wygląda dobrze. Za jego sprawą spora liczba pań ma kompleksy i najzwyczajniej w świecie wstydzi się swojego ciała. Jest na to jednak sposób. Sposobem tym jest liposukcja ultradźwiękowa.

Co prawda metoda nie jest w stanie usunąć ogromnych ilości tłuszczu, a i nawet nie takie jest jej założenie. Z zasady ma pozytywnie modelować ciało, nadawać mu jak najlepszy kształt, korygować te fragmenty, które nie wyglądają dobrze za sprawą nadmiaru tkanki tłuszczowej. Osoba, która decyduje się na taki zabieg, może wiele zyskać.

Liposukcja kawitacyjna częściej przeprowadzana jest przez kobiety, niż przez mężczyzn. Ma to związek z tym, że to one zazwyczaj mają większe problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Odkładająca się na ciele tkanka przez cały czas powiększa swoją objętość. Ilość komórek tłuszczowych warunkuje bowiem, ile faktycznego tłuszczu może się w nich zmieścić. Jeżeli komórek tłuszczowych jest dużo, ciało zaczyna nabierać coraz okrąglejszych kształtów.

Liposukcja kawitacyjna – sposób na nowe ciało

Podczas zabiegu kawitacyjnego odsysania tłuszczu, lekarz rozbija złogi cellulitu i niszczy błony komórkowe komórek tłuszczowych, przez co ich zawartość wydostaje się na zewnątrz, przechodzi do wątroby i dalej zostaje usunięta z organizmu. Proces ten podobny jest do naturalnego spalania tłuszczu, ale dzieje się szybciej i pod wpływem konkretnych czynników, jakimi są fale ultradźwiękowe i promieniowanie podczerwone. Zastosowanie tej metody daje jednak możliwość kształtowania ciała bez skalpela, bez męczących ćwiczeń i restrykcyjnej diety. A te jak wiadomo nie zawsze przynoszą pożądane rezultaty, bywa, że mimo znacznej aktywności fizycznej, tłuszcz w pewnych rejonach ciała pozostaje nienaruszony i spalić się go naturalnie po prostu nie da.

Wykonując liposukcję ultradźwiękową, masz szansę na:

  • Szczuplejsze, bardziej jędrne ciało.
  • Poprawę stanu i funkcjonowania skóry.
  • Zmniejszenie widoczności cellulitu, a nawet całkowite jego usunięcie (w przypadku, kiedy nie jest mocno widoczny).
  • Poprawę samopoczucia i podniesienie samooceny.
  • Komplementy ze strony osób, które do tej pory widziały tylko Twoją „gorszą wersję”.
  • Lepszy stan zdrowia.

0 Comments

Leave a Comment