wtorek, 19 października, 2021
Przekonaj się o cudownych właściwościach aloesu

Istnieją wiele roślin prozdrowotnych, ale aloes jest wyjątkowy pod względem wspomagania Twojego organizmu. Roślina ta posiada grube, zielone, żelowe liście, które od lat są stosowane do leczenia oparzeń i ran. Oprócz okładów na skórę, można go spożywać w postaci soków dostarczając organizmowi mnóstwo składników odżywczych. Forever Living to bogaty wybór naturalnych soków aloesowych, których korzyści dla Twojego zdrowia są przeogromne. Oferujemy tylko naturalne i zdrowe i sprawdzone produkty, których wspaniałe właściwości Musisz przetestować sam.

Zalety zdrowotne soku z aloesu

  • Aloes zawiera beta-karoten, który ma działanie przeciwutleniające, pomagając w utrzymaniu zdrowia oczu, a w szczególności funkcji siatkówki i rogówki.
  • Leczy zaparcia. Osoby doświadczające okresowych zaparć, powinny włączyć do swojej diety produkty Forever – www.forever-aloe.pl/.  Aloes w nich zawarty zawiera związki zwane antrachinonami o działaniu przeczyszczającym . 
  • Zmniejsza zgagę. Refluks żołądkowy, jest uciążliwym problemem, polegającym na przemieszczaniu się kwasu żołądkowego do przełyku. Suplementy Forever łagodzą objawy zgagi, nie powodując żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych.
  • Łagodzi zespół jelita drażliwego. Sok z aloesu może łagodzić zapalenie jelita i łagodzić wynikające z tego ból i inne problemy. Roślina ta posiada właściwości przeciwzapalne.
  • Nawadnia organizm. Picie dużej ilości płynów jest niezwykle ważny do utrzymania prawidłowego nawodnienia organizmu. Sok z aloesu jest idealną, niskokaloryczną alternatywą dla napojów czy soków owocowych. Nasze nektary aloesowe oprócz wspaniałego smaku, nie zawierają żadnych konserwantów, dostarczając wszelkich korzyści zdrowotnych.
  • Bogate źródło witaminy C. Witamina ta jest niezbędna dla naszego zdrowia z uwagi na jej właściwości przeciwutleniające. Bierze udział w zwalczaniu stanów zapalnych, zmniejsza  ryzyko chorób układu krążenia i wzmacnia układ odpornościowy. Dodatkowo ułatwia przyswajanie żelaza i ma ogromny wpływ na metabolizm.

  • Kontroluje poziom cukru w organizmie. Badania wykazały, że suplementacja sokiem z aloesu pomogła w kontrolowaniu cukru we krwi u osób z cukrzycą lub stanem przedcukrzycowym
  • Pomaga zwalczać wolne rodniki. Produkty Forever bogate w aloes, są źródłem przeciwutleniaczy, pomagając zwalczyć stres oksydacyjny w organizmie. Ograniczają również ryzyko chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca czy choroby serca. Aloes jest dodatkowo bogatym źródłem witamin: A, E, kwasu foliowego, wapnia i magnezu, który wspomaga nasz układ nerwowo- mięśniowy. Pomaga również regulować ciśnienie krwi i rytm serca. 

Aloes Forever Living Products to linia produktów na bazie tylko naturalnych składników dostępna dla każdego. Nasze suplementy pomogą Ci utrzymać ciało i umysł w zdrowej kondycji, a Kosmetyki Forever uporają się z każdą dolegliwością skórną.